+48 511 183 191 Pon - Pt 08:00 - 16:00 ul. Gizów 6/329, Warszawa, Polska
Certyfikat
JSC REFRA
Najlepsi
na Wschodzie
Numer 1
Dostawca na Litwie
Poznaj ofertę

Budowa komór chłodniczych i mroźniczych

Usługi:
Home Usługi Budowa komór chłodniczych i mroźniczych
Budowa komór chłodniczych - mroźniczych

Budowa komór chłodniczych i mroźniczych

Otwierasz zakład z komorą chłodniczą i nie wiesz, jakie urządzenia dobrać? Potrzebujesz porady z doborem czynnika chłodniczego do swojej instalacji? A może szukasz niestandardowych drzwi mroźniczych?
Baltic Master z chęcią Ci pomoże! Dostarczamy urządzenia do komór chłodniczych i mroźniczych od wielu lat w kilkunastu krajach Europy. Dzięki naszemu doświadczeniu dobierzemy precyzyjną instalację dla każdego naszego klienta.

Nasze produkty do komór mroźniczych/chłodniczych:
 • Agregaty skraplające
 • Zespoły sprężarkowe
 • Układy Pod/Nadkrytyczne na CO2 (R744)
 • Skraplacze
 • Drzwi Chłodnicze i Mroźnicze
 • Parowniki
Etapy doboru:
 1. Konsultacja. Nasz dział techniczny z chęcią odpowie na Twoje pytania i doradzi przy wyborze.
 2. Wypełnienie kwestionariusza. Jedyne co musisz zrobić to uzupełnić kwestionariusz! W razie problemów, z chęcią pomożemy.
 3. Obliczenie bilansu cieplnego. Na podstawie otrzymanych informacji obliczymy zapotrzebowanie na chłód w komorze chłodniczej.
 4. Dobór urządzeń. W zależności od rodzaju produktu, procesu wytwarzania oraz warunków technicznych budynku dobierzemy odpowiednie parametry poszczególnych parametrów instalacji. Ścisła współpraca z producentem (REFRA) pozwala nam wyprodukować niestandardowe urządzenia dla każdej instalacji.
 5. Przygotowanie oferty.  W swojej ofercie mamy urządzenia zarówno na czynniki syntetyczne jak i naturalne ( CO2, amoniak).
 6. Przygotowanie projektu technicznego instalacji. Udany projekt to podstawa dobrze wykonanej instalacji. Z tego względu cały czas dbamy o wykształcenie i rozwój naszego zespołu technicznego o czym mogą poświadczyć nasze liczne certyfikaty.
 7. Dostawa. Twój czas jest nas bardzo ważny, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi firmami transportowymi by mieć pewność jakości dostaw i punktualności w zamówieniach.
 8. Montaż urządzeń. Posiadamy wykwalifikowaną ekipę montażową i realizujemy usługi na terenie całej Polski a także Niemiec, Litwy, Rosji i w innych krajach.

Oficjalny przedstawiciel JSC REFRA